cs en

About us

Jsme tým nadšených tvůrců, kteří se živí vývojem webových stránek a e-shopů, marketingem, grafikou, fotografií a videem. Element Studio je pro nás místem, kde se setkává kreativita a hravé nápady s vizí zákazníka.

Tvoříme webové stránky a e-shopy, které jsou nejen esteticky působivé, ale i plné života, osobnosti a funkčnosti. Zapomeňte na nudné šablony, s námi dostanete jedinečnou webovou prezentaci, která vypráví příběh a zaujme vaše návštěvníky.

Jsme profíci také v oblasti marketingu. Pomůžeme vám oslnit svět a přitáhnout pozornost vašich potenciálních zákazníků. Naše marketingové strategie jsou přesně tak kreativní, jako je vaše vize. Vytvoříme pro vás kampaně, které rozproudí zákazníky a dodají vašemu podnikání energii.

Naši grafici jsou mistři v tvorbě vizuálních uměleckých děl. Od loga a firemní identity až po plakáty, brožury a letáky. Každý design, který vytváříme, je originální a plný osobitého šmrncu. Věříme, že skvělý design může změnit svět - alespoň ten váš!

Naši profesionální fotografové a video makeři dokáží zachytit okamžiky, které překračují hranice obyčejnosti. Bez ohledu na to, zda potřebujete krásné fotografie vašich produktů nebo jedinečný firemní videoklip, máme pro vás pokrytý každý záběr.

Náš tým

Marie Kamišová

Partner / Digital marketing

Zuzana Vejskrab Mottlová

Back office

Vojtěch Koutský

Developer

Dominik Kosmačka

Developer

Filip Irra

PPC specialist

Marek van Driesten

Designer

Kontakty

David Irra

Po - Pá 9:00 do 18:00

+420 774 941 209

info@elementstudio.cz

All contacts